Proč chtít offshore od profesionálů?

Tento pojem je používaný stále častěji. Popsat ho lze jako označení pro firmu, která je provozována v zahraničí. Výhod může mít taková offshore více než dost. A to jsou i důvody, proč se mnoho podnikatelů tímto směrem vydává. Mezi hlavní pozitiva patří:

  • Nízké daně
  • Snadná administrativa
  • Ochrana majetku

Založení takové firmy lze absolvovat buď svépomocí, nebo je možné využít profesionála. Zde jsou důvody, proč se vydat druhou cestou.

Založení je snadné

Kdo se rozhodne si firmu v zahraničí založit sám, toho mohou čekat různé peripetie a problémy. Oproti tomu využití profesionála, která offshore společnost založí, je spojeno s maximální jednoduchostí. V praxi jde o tom, že si vyžádá nezbytné informace o budoucí firmě a osobách, které v ní budou zapojené. Dále se o vše postará a celá firma tak bude založena doslova na klíč. Tedy přesně podle požadavků a na základě předaných informací.

Zaujme rychlost založení

Je to podobné, jako když se zakládá firma v České republice. I tady platí, že s využitím profesionálních služeb je to podstatně rychlejší. Roli zde samozřejmě hraje konkrétní země a možné čekací lhůty. Není však důvod se obávat, jelikož rychlost založení je také jedním z důvodů, proč využít profesionální pomoc. Není totiž nic výjimečného, že firmu lze mít hotovou a tedy oficiálně přiopravenou k podnikání již za jednotky pracovních dní.

Není to nijak drahé

Máme na mysli rozdíl cen mezi tím, kolik stojí založení firmy svépomocí a kolik stojí cesta s využitím profesionála. Cena zde není nijak výrazně vyšší, což jasně ukazuje na tom, že si profesionál naúčtuje v podstatě jenom minimální odměnu. Když k tomu přidáme fakt, že se ušetří mnoho času a starostí, tak se dá dokonce říci, že je to výhodnější. Jelikož ušetřený čas je možné využít efektivněji. Například v současném byznysu k tomu, aby se vydělalo více peněz.

Autor příspěvku: admin