5 tipů na narozeninové dárky pro ženy, které potěší a okouzlí

Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky? Vyčerpali jste již všechny originální nápady a jednoduše nevíte, čím ji obdarovat? Přinášíme vám pět tipů na narozeninové dárky pro ženy, které vždy potěší.

Zasloužený relax

Každou ženu potěšíte zaslouženým relaxem. Obdarovat ji můžete poukazem na masáže, na kosmetiku či manikúru a pedikúru. Mnoho žen si tento komfort nedopřeje a myslí více na ostatní než na sebe. Dopřejte vaší ženě odměnu, která ji potěší a dopřeje jí dávku odpočinku. Skvělou volbou je i wellness víkend či jednodenní pobyt v lázních. Jedná se o ideální dárek k narozeninám.

Kultura

Každá žena ocení, když ji její druhá polovička vytáhne na koncert či divadelní představení a ona se může náležitě nazdobit a těšit se na jedinečný zážitek. Darujte své drahé polovičce lístky na koncert její oblíbené kapely či na divadelní představení. Zážitky jsou totiž mnohdy více než darované věci.

Jedinečná kytice

Chybět by však neměla ani klasika v podobě kytice. Zvolit můžete kytici růží, která prostě nikdy nezklame či vsadit na moderní krabice růží. Možností jsou i čokoládové kytice, které vypadají nádherně a potěší nejen oči, ale také chuťové pohárky. Takovéto kytice jsou opravdu jedinečné a potěší každou ženu.

Vůně

Klasikou na poli dárků jsou také voňavky a má to jeden důležitý důvod. Kvalitní vůně jsou finančně náročnější a žena si voňavku sama jen tak nekoupí. Pokud jí však darujete kvalitní voňavku, která bude sedět k její osobnosti, jistě bude nadmíru nadšená. Snažte se proto předem vytipovávat, jaká vůně by pro ni mohla být tou pravou.

Dovolená

Trochu nákladnější dárek, který se však v mnoha životních situacích skvěle hodí. Darujte sobě a své druhé polovičce dovolenou v Čechách či v zahraničí. Složit se na takový dárek může celá rodina a konečně si s partnerkou splníte své sny a objevíte zajímavé destinace.

Autor příspěvku: admin