Ach jo, zase musím k doktorovi?

Známe to všichni – podzim, zima, nadcházející každoroční chřipková epidemie, prokašlané noci, prosmrkané kapesníky, „vylupané“ paraleny či podobné léky a nic z toho na Vaši nemoc nezabírá? No, už Vám opět nezbývá nic jiného, než je návštěva lékaře. Všem je nám dopředu jasné, že se posadíte do infikované čekárny, kde bude narváno, kašlat a smrkat zde budou úplně všichni a Vám se může jenom přitížit. Stojí Vám vůbec tahle návštěva za to?

Kdyby tak existoval nějaký recept, jak se této nepříjemné návštěvě vyhnout, říkáte si? A víte, že něco doopravdy existuje? A my se s Vámi teď podělíme o to nejúčinnější, co Vás může všech nejčastějších zimních nemocí zbavit.

  • Bolest v krku

Připravte si roztok Alunitu, a to tak, že do víčka nalejete trochu vody a na pár vteřin do něj krystal namočíte. Celý tento roztok následně vykloktejte a prakticky ihned poznáte, jak se Vám uleví.

Další věc, která Vám dokáže pomoci při bolesti v krku je obklad z vložky „Energie života“, kterou si jednoduše přilepíte na šátek a jemně ji navlhčíte vodou.

  • Teplota

Na teplotu je nejlepší použít gel Slaviton, který si stačí důkladně namazat chodidla i zápěstí. Zní to sice neuvěřitelně, ale věřte, opravdu to funguje.

  • Rýma

Opět můžeme použít roztok Alunitu, který stačí na pár vteřin namočit do vody, a jednoduše si s ním prostříkávat nos – nejlépe lahvičkou od nosního spreje, který má rozstřikovač.

Dále přichází na řadu Slaviton, kterým je třeba mazat si čelo a nosní dírky.

Pokud seženete náplasti Jian Kang, máte napůl vyhráno – stačí totiž, kdy si je na nc nalepíte na nos, celé jeho okolí a dokonce i čelo. Pokud cítíte, že Vám hrozí i zánět středního ucha, stačí nalepit další čtvereček této náplasti před i za ucho.

  • Kašel

Opět použijeme Slaviton, kterým si pořádně namažeme záda a hrudník. Namísto Slavitonu také můžeme použít Orthohytem, který nás dokáže skvěle zahřát. Oblast hrudníku můžeme oblepit detoxikační náplastí na průdušky nebo můžeme opět použít čtvereček náplasti Jian Kang.

  • Bolest hlavy

Nejčastější příznak nadcházející nemoci nebo také nejčastější průvodce případné nemoci. Často se jí nemůžeme zbavit a dokonce kolikrát přechází v migrény. Přitom je tak jednoduché se jí zbavit. Na čelo, týl hlavy a spánky si nalepte malý čtvereček náplasti Wutong. Pro větší efektivitu můžete čelo i spánky pomazat Slavitonem.

  • Únava či oslabená imunita

Věřte tomu nebo ne, nejlepší recept je pořádný relax. Taková solná koupel nohou má doslova kouzelné účinky. Ale jak ji připravit? Ve vaně či v lavoru je třeba rozpustit Talasso či Master Herb sůl na nohy. V této lázni si nohy máčejte po kotníky nejlépe po dobu dvaceti minut.

Stejně tak je skvělé tuto „koupel“ kombinovat s pitím zázvorového čaje.

Nicméně úplně nejlepší a nejefektivnější je příprava detoxikační kúry. Na to nám slouží náplati Master Herb, které je třeba si lepit na chodidla minimálně deset dní v průběhu noci.

  • Bolesti svalů a kloubů

Zde stačí na namáhavé a bolavé místo aplikovat hřejivý gel Orthophyt, který je skvělý také na namazání oblasti ledvin a zároveň také beder.

Také si myslíte, že je lepší vyzkoušet všechny tyhle příznaky nadcházejících nemocí vyléčit svépomocí doma, než riskovat návštěvu doktorské čekárny, kde Vám hrozí, že mimo Vás napadající nemoc, můžete „chytit“ ještě něco dalšího a třeba i mnohem horšího? Sice za předpokladu, že Vám doktor předepíše účinný lék, který ale může být i srovnatelný s našimi radami.

Tak se ničeho nebojte a při sebemenším příznaku nadcházejících nemocí si vzpomeňte na náš článek a nechte se inspirovat a sami uvidíte, jak se Vám dokáže rychle ulevit.

Autor příspěvku: admin