Bydlete moderně v klidné pražské lokalitě. Soukromí i kulturní vyžití

Bydlení s veškerým moderním zázemím a zároveň v klidné lokalitě, může být dostupné všem, a to dokonce přímo v Praze. Takový projekt samozřejmě musí být kvalitně realizován, aby splnil veškerá očekávání, která dnešní náročný klient na bydlení má. Tuto skutečnost bezesporu splňují byty Na Vackově v městské části Žižkov. Tato lokalita nabízí atraktivní prostředí a vše co si od bydlení v hlavním městě můžete přát.

Výhodné financování nového bydlení

Možná první, co vás napadne je, zda na to budete mít. Pořídit si takové bydlení je samozřejmě vždy lákavé, ale ceny bytů jsou dnes obecně na vysoké úrovni. Prodej bytů v Praze na Žižkově je proto spojen s výhodnými možnostmi financování. Díky tomu je možné dosáhnout na nízké úrokové sazby. Hypotéku lze sjednat bez poplatku a bezplatně vám bude zhotoven také znalecký posudek. Ten zajistí samotná banka, díky čemuž budete osvobozeni od nákladů na sjednání hypotéky.

Co vám nový domov nabídne?

Pojďme se ale nyní blíže podívat, co vám vlastně může nový bytový komplex nabídnout. Již jsme hovořili o atraktivní lokalitě, takže je zřejmé, že zde najdete jak veškerou občanskou vybavenost, tak klid a pohodu. Celý bytový komplex při ulici Malešická bude tvořen:

  • 5 rezidenčními objekty
  • 342 byty

V nabídce najdete byty v dispozicích od 1+kk po 5+kk. Samozřejmostí je možnost si je v případě zájmu rezervovat. Projekt Na Vackově je koncipován pro moderní bydlení, proto je zde zajištěn dostatek soukromí, a to i díky balkónům, lodžiím a celkově promyšlené členité architektuře. V klidném prostředí se vám také nabízí možnosti pro aktivní relaxaci, a to v sadech na Krejcárku, Parukářce nebo na cyklostezce skrz vrch Vítkov.

Samozřejmostí jsou také bohaté možnosti kulturního vyžití, protože je zde v blízkosti kino Aero a vydat se můžete třeba za nákupy na Vinohrady. Na území bývalého nákladového nádraží také vznikne nové městské centrum, které nabídne další možnosti, kam vyrazit za zábavou.

Autor příspěvku: admin