Chcete si přídit dodávku? Oslovte společnost Nasedniajed

Potřebujete pro své podnikání dodávku? Pak není nic snazšího, než zavítat na web nasedniajed.cz a nějaký zde nabízený model si vybrat. Společnost je specialista na valníky s plachtou a další typy nástaveb, ale také má ve své nabídce další typy nástaveb nebo furgon dodávky. Skladem naleznete i samotné podvozky L3H1 pro nástavby dle vaší specifikace. Celková hmotnost je do 3,5 t.

Objednáte-li si stavbu nástavby, dodání je do 3-4 týdnů. Prodej a předání vozu probíhá v prostorách a prostřednictvím autorizovaného prodejce vozů OPEL. Po předchozí domluvě však může být vůz dopraven i k vám. Mezi výhody těchto vozidel patří absence mýta a tachografu, řidičský průkaz skupiny B, nadstandardní výbava a nízké provozní náklady. Jedná se o kvalitní české nástavby a vozy jsou vhodné i pro mezinárodní přepravu.

Tip pro vás – dodávky L2H2

Dodávky L2H2 mají nádrž o objemu 105 litrů, jsou na naftu. Vozidlo je v barevné variantě bílé, bez jakýchkoli polepů. Nabízí počet míst 1+2.

V základní výbavě naleznete airbag u řidiče, ABS s brzdovým asistentem, ESP a ASR, LED denní svícení, audiosystém R15 s displejem Bluetooth USB vstup a 2 reproduktory nebo 16″ ocelové ráfky, středové kryty kol a plnohodnotné rezervní kolo (pouze RWD verze). Šikovné je i dálkové ovládání centrálního zamykání na klíč se třemi tlačítky, elektrické ovládání a vyhřívání vnějších zpětných zrcátek nebo elektrické ovládání předních oken. Komfortní jízdu podpoří výškově nastavitelný volant, posilovač řízení a přehledný palubní počítač. Řidiči jistě ocení výškově nastavitelné sedadlo opatřené loketní opěrkou. Místo spolujezdce je opatřené dvoumístnou lavicí a také se zde nacházejí posuvné boční dveře. Mezi kabinou a nákladovým prostorem bez okna se nachází plechová příčka. Více podrobností naleznete na webu nasedniajed.cz.

Autor příspěvku: admin