Dbáte na bezpečnost svých dětí?

V podzimním sychravém počasí se viditelnost o mnoho zhoršuje. Trnete hrůzou, když jde vaše dítě ve špatném počasí? Chodí přes frekventované silnice nebo neosvětlenými místy? V těchto podzimních a zimních měsících, kdy je brzy tma, jdou děti snadno přehlédnout a snadno dojde k neštěstí. Jedním z nejdůležitějších faktorů k zabránění nehody je být viděn. Dobře a včas. Děti často vběhnou do vozovky bez rozhlédnutí a v mlze, dešti nebo v hustém sněžení ho řidič snadno přehlédne. V tmavém oblečení není téměř vidět. Reflexní prvky, které nabízí společnost altima.cz dítě zvýrazní natolik, že bude dobře viditelné za jakéhokoliv počasí.

Zvýrazněte své dítě i sebe

Dítě, ale i dospělý, kteří nosí reflexní prvky jsou dobře vidět i v hustém provozu při špatné viditelnosti. Řidič chodce včas zahlédne a stihne reagovat. Nošením reflexních prvků můžete zabránit velkému neštěstí. Aut na silnicích přibývá a pro řidiče uvidět chodce včas se stává stále více obtížným.

Je vaše dítě vidět?

Reflexních prvků existuje mnoho druhů. Na https://www.altima.cz/6-reflexni-prvky naleznete ohromný výběr. Nažehlovací prvky a přívěsky s motivy pro děti bude vaše dítě jistě nosit rádo. Dětem nakombinujte reflexních prvků více druhů, ať zajistíte jeho viditelnost a tím o mnoho zvýšíte jeho bezpečnost na ulici. Nechte výběr na něm a bude se vytahovat před kamarády, jak má originálně ozdobenou aktovku nebo bundu. Na aktovku můžete také pořídit reflexní potah. Dítě bude spokojené a vy se můžete v klidu věnovat své práci.

Chodíte nakupovat v podvečer?

Pořiďte si reflexní nákupní tašku nebo batoh. Žádné vyjíždějící auto z parkoviště u supermarketu ani při přecházení přes silnici vás nepřehlédne. Občas se stane, že se zaposloucháte do vyprávění dítěte, co bylo ve škole a přestanete vnímat provoz. S reflexní taškou nebo batohem vás řidič zahlédne včas a vy dorazíte domů v pořádku i s nákupem.

Autor příspěvku: admin