Fotopasti zachytí každou živou duši, jak vám mohou pomoci?

Zatímco v minulosti byly fotopasti zejména pomocníky přírodovědců nebo špionů, dnes se jedná o hojně rozšířená zařízení, která jsou cenově snadno dostupná a nabídnou vám hned celou řadu využití. Fotopast je zařízení o velikosti digitálního fotoaparátu, na rozdíl od něj má však zcela nenápadný vzhled.

Fotopast je určená pro venkovní použití, ve většině případů se umístí na strom, kde monitoruje určitou oblast za pomoci PIR čidla. Toto čidlo snímá tepelný pohyb a když zaznamená člověka nebo zvíře, tak ho vyfotí. Záběru fotopasti není možné uniknout, protože reaguje za méně než sekundu. Jak jistě tušíte, fotopasti musí být velmi odolné, aby vydržely venku po celý rok a odolávaly každému počasí. Fotí ve dne i v noci, k nočnímu focení pomáhá přísvit, který umožní pořídit snímky i za neprosté tmy.

Využití fotopastí

Fotopasti skvěle využijete pro pozorování divokých zvířat. Fotopast vám umožní zjistit, jaká zvířata se v daném místě vyskytují. Největší využití mají fotopastí je v dnešní době k ochraně majetku. Umístí se na strategické místo, odkud nenápadně monitorují veškeré vetřelce na vašem pozemku. Mezi nejlepší fotopasti na trhu patří fotopasti Bunaty. Mají vysoce kvalitní snímač a každý záběr ukládají na paměťovou kartu.

Můžete si nastavit také, aby fotopast pořizovala videa. Snímky i videa si můžete následně přehrát třeba na počítači nebo na tabletu. Fotopast Bunaty má i displej, na kterém si vše můžete prohlédnout. K ochraně majetku nejlépe využijete fotopasti, které mají GSM modul, taková fotopast vám pořízené snímky okamžitě odešle na email nebo na telefon jako MMS.To vám umožní mít neustálý přehled, co se na vašem pozemku děje. Fotopast si můžete plně nastavit, aby snímala jen v určitém čase nebo nonstop. Jde o velmi pokročilá zařízení, která jsou tím nejlepším bezpečnostním prvkem u domu.

Autor příspěvku: admin