Jak nejlépe řídit sklad? Za pomoci ERP systému

Součástí mnoha firem je sklad, v některých případech je to i velké množství skladů. Ať už se ve skladech nachází materiál, suroviny, hotové výrobky či cokoliv jiného, nad každou položkou je potřeba mít přehled. Možná, že jednotlivé položky postupně vyskladňujete a používáte ve výrobě nebo je prodáváte zákazníkům. Musíte vědět o každém pohybu ve skladu, také jakých položek je nedostatek a včas je objednávat. Jakýkoliv chaos je nepřípustný, proto si včas zajistěte ERP systém.

Vše budete mít pod kontrolou

Skladový systém by měl dokázat zajistit přehled nad všemi zásobami a také nad všemi operacemi, ke kterým dochází. To vám zajistí ERP systém. Jeho součástí může být nejen řízení skladu, ale také fakturace, výrobní systém a dokonce i CRM systém. Všechny funkce můžete mít pohromadě v jednom nástroji, kterým je AutoCRM.

Ve skladovém systému můžete mít přehled všech vašich skladů. Položky můžete efektivně řídit, editovat je a přiřazovat je do různých kategorií. Už se nestane, že byste o nějaké položce nevěděli, všechny budou přehledně zaevidované a vy si budete moci prohlížet všechny skladové pohyby. Jelikož budete mít evidenci dodavatelů a výrobců, vždy je můžete včas kontaktovat a také si je filtrovat podle vašich potřeb. Tento systém má velmi přehledné rozhraní, ve kterém se snadno orientujete. Zvládnete v něm pracovat i bez předchozího zaškolení. Jelikož vám bude systém upraven na míru, bude obsahovat jen funkce, které skutečně využijete. Když si ho spojíte s CRM systémem, rázem můžete mít přístup k fakturaci, řízení projektů, správě souborů, zaměstnancům, propagaci a čemukoliv dalšímu. Tento systém vaši práci zrychlí a zefektivní. Nevyplatí se kupovat nějaké řešení naslepo, proto si můžete tento systém zdarma vyzkoušet a to na webu AutoCRM.cz.

Autor příspěvku: admin