Kde si obstarat profesionální úklidovou techniku

Úklidová technika pro města a úklidové firmy musí odpovídat určitým očekáváním na kvalitu a množství odvedené práce. Zde se nevyplatí pořizovat jakékoliv stroje, ale čistě profesionální techniku od nejlepších výrobců, se kterou máte jistotu velkého množství kvalitně odvedené práce. Vaši zaměstnanci toho mohou stihnout i několikrát více s menší námahou. Jak toho dosáhnout? Obraťte se na společnost Unikont Group s.r.o., která je v Česku předním dodavatelem profesionální úklidové techniky pro vnitřní i venkovní úklid. Její sortiment zahrnuje ty nejlepší značky, například HAKO, MULTICAR, WIELAND, RIBO a další.

Vnitřní úklidová technika

Zajistit úklid vnitřních prostorů může být složité, obzvláště pokud se jedná o sklady, obchodní prostory nebo kanceláře. Nenechte zaměstnance, aby k tomu používali základní úklidové prostředky, raději jim pořiďte scrubmastery. Jedná se o profesionální stroje, se kterými se snadno manipuluje a můžete rychle a kvalitně vyčistit malé i velké plochy. Pokud se jedná o menší plochy, nejlépe vám pomůže Scrubmaster B12. Jde o skvělého pomocníka, který je lehký, kompaktní a snadno se přesouvá z místa na místo. Čistí pomocí diskové kartáčové hlavy a můžete s ním dobře manipulovat i ve stísněných prostorech, je určen pro rovné pevné podlahy a poradí si i s místy blízko okrajů.

Venkovní úklidová technika

Pro venkovní úklidovou techniku můžete vybírat zejména ze značek Hako a Multicar. Obzvláště stroje multicar mají v Evropě i konkrétně v Čechách velký věhlas. Multicar jsou stroje, které odvedou skvělou práci v mnoha oborech, používají se v komunální oblasti, zahradnictví, stavebnictví aj. Vybrat si můžete ze tří typových řad, jde o Multicar M27 Compact, Multicar M31 a Multicar M29. Nabízí se vám obrovské množství nástaveb, se kterými můžete tyto stroje přizpůsobit pro prakticky jakoukoliv práci. Jistě se stanou skvělým pomocníkem, který vám usnadní práci.

Autor příspěvku: admin