Láká vás poskytování polygrafických služeb? Kupte si potřebnou techniku

Bez kvalitní techniky by nešlo poskytovat mnoho služeb a patří sem polygrafické služby. Mnoho lidí má zájem o potisk textilu nebo různých předmětů. Dělá se to zejména kvůli propagaci, firmy se rádi zviditelní, když nabídnou předměty s logem firmy. Pokud chcete poskytovat tuto službu své firmě či ostatním, je důležité nepodcenit nejdůležitější krok – nákup vhodné techniky. Pokud chcete mít jistotu, že vybíráte z toho nejlepšího na trhu, vybírejte v internetovém obchodě na termolisy.cz, který se specializuje na ty nejlepší stroje na potisk.

Potisk textilu nikdy nebyl jednodušší

Myslíte si, že je potisk textilu extrémně náročný? Pokud použijete lis na textil Marta, tak je to velmi jednoduché. Marta je jednou z nejlepších značek termotransférových lisů. K dispozici je vám celá škála tremotransférových lisů na textil, které vám potisknou trička, čepice, mikiny nebo i bundy. Potisk je velmi kvalitní a to díky dostatečné termoregulaci. Pokud nechcete vždy vše nastavovat, vyberte si automatické termolisy, které jednoduše nastavíte a následně už se o vše postarají automaticky. Nabízí se vám i speciální termolis na míče nebo na další předměty.

Univerzální termolis na všechno?

S čím potisknout předměty různých tvarů? Můžete koupit termolis na hrnky nebo koupit univerzální multifunkční lis, který dokáže přenést potisk na téměř jakýkoliv předmět. Když máte klíčenku, pouzdro na telefon, hodiny nebo třeba flash disk, můžete si tyto předměty snadno potisknout. Tepelný 3D VACUUM lis pro sublimační potisk je cenově výhodný a potisknete s ním téměř vše. Uvnitř vzniká vakuum, které přitiskne předmět k předloze přes tepelně odolný silikon. Můžete zde potisknout i více předmětů najednou. Můžete si zvolit, jestli bude pracovat spodní deska, vrchní deska nebo obě dvě. Samotný eshop slouží i jako skvělá inspirace. Pokud si nejste jistí, jaký stroj pro vás bude nejlepší, stačí si projít nabídku a brzy budete mít jasno.

Autor příspěvku: admin