Málo zakázek? Je nejvyšší čas na reklamu

Boj o obchodní trhy je neúprosný a konkurence nespí. Proto se každý podnikatel či firma musí neustále starat o odbyt svých výrobků či služeb a pokud se nedostává zakázek, může pomoci účinná reklama. Jednou z variant jsou reklamní a propagační letáky, firemní bloky a reklamní plachty.

Tisk letáků

Letáky jsou oblíbenou formou, jak se vrýt do povědomí spotřebitelské veřejnosti i obchodních partnerů a odběratelů. Spousta podnikatelů a společností dnes považuje letáky za neodmyslitelnou součást svého marketingu. Tisk letáků si můžete zadat s možností online objednávky u Abc tiskárny, a to dokonce podle svých potřeb na míru. Letáky se tisknou ze zákazníkových tiskových dat, ovšem pokud potřebujete vytvořit novou podobu letáků, můžete využít služeb grafiků abc tiskárny. Díky jejich invenci, kreativitě a zkušeností bude váš leták korespondovat s moderním designem a bude odpovídat charakteru Vaší značky. Spolehnout se můžete na vysokou kvalitu používaných materiálů i samotného tisku.

Tisk bloků

Lepené firemní bloky slouží k zaznamenávání ručně psaného textu. Staly se již nepostradatelnou pomůckou pro každého administrativního pracovníka, stejně tak pro novináře a další profese, ve kterých je třeba si dělat rukou psané poznámky. Poznámkové bloky se však neuplatňují pouze v kancelářích, na úřadech či v novinářských redakcích, ale používají se i v domácnostech. Z těchto důvodů je tisk bloků velmi důležitý. Papír, který abc tiskárna na tisk bloků používá, má prvotřídní kvalitu. Jedná se o klasický ofsetový papír, který je pro psaní perem, propisovací tužkou nebo obyčejnou tužkou ideální. Jak firemní bloky, tak ostatní poznámkové bloky mají na své spodní straně podložku z tvrdého papíru, která přispívá k pevnosti i lepšímu vzhledu bloku. Na výběr jsou tři základní formáty – kancelářský A4, praktický A5 a menší A6, ale také počet listů 25, 50 a 100.

Reklamní plachty

Vedle letáků, plakátů a bloků nabízí Abc tiskárna také reklamní plachty, které jsou určeny na ploty a jiné vhodné plochy. Plachty jsou opatřeny oky, která jsou rozmístěna ve vzdálenostech 50 cm a pro větší odolnost vůči potrhání v silné větru jsou zpevněna podlepením.

Autor příspěvku: admin