Nakupujte na slevových portálech jako profík! My vás naučíme, jak na to!

Upřímně – kdo z nás si ještě nepořídil něco ze slevového portálu? Využívat slevy online je trend nejenom dnešní doby, nicméně dnes existují mnohem větší možnosti, jak tyto levné obchody uzavřít.

A právě od toho jsou zde specializované slevové portály, které vám servírují všechny možné slevy jak na zlatém podnose – a vy si z pohodlí domova jednoduše pořídíte to, co zrovna potřebujete levněji než v obchodě. To zní skoro ideálně, nemám pravdu?

Nicméně i k nakupování na slevových portálech je potřeba řídit se určitými radami!

  1. Ověřte si kontakty

Před samotným nákupem se raději podívejte do kolonky kontakty. Zavedený slevový portál by měl mít svou zákaznickou linku. Pokud zde najdete kontakt jen emailově, raději zkuste hledat jinam, zde byste se mohli spálit!

  1. Prověřte si portál

Abyste měli jistotu, že nakupujete opravdu na prověřeném portálu, zkuste si nejdříve vyhledat reference od předchozích zákazníků. V minulých letech totiž nastal obrovský boom slevových portálů a spousta z nich „nepřežila“ – právě kvůli nedůvěryhodnosti a špatným podmínkám. Buďte si jista, že nenarazíte na jeden z nich.

  1. Pečlivě si pročtěte nabídku!

Obzvláště u služeb se často stane, že je nabídka například časově omezena. U zájezdů je třeba vědět, co všechno jeho cena zahrnuje, zda pouze dopravu a vstupy si budete hradit sami – a co pojištění? Všechno by mělo být u popisu nabídky pečlivě uvedeno.

  1. Slevové kódy využijte co nejdříve!

Nenechávejte uplatnění voucheru na poslední chvíli. Všechny vouchery jsou časově omezeny – nechcete být přeci nepříjemně překvapeni, když si budete rezervovat svůj zakoupený pobyt a zjistíte, že voucher už je bohužel neplatný.

Autor příspěvku: admin