Nechte svůj nepojízdný vrak odtáhnout zdarma a ještě získejte určitý finanční obnos

V České republice existuje stále mnoho majitelů vozů, se kterými na silnice nejspíše již nikdy nevyjedou. Tyto autovraky mnody zabírají parkovací místa, s jejichž nedostatkem se potýká většina českých měst. Kromě zabírání parkovací míst většina autovraků vypouští do povrchu látky, které zpravidla znečišťují životní prostředí. I zcela nepojízdné či bourané vozidlo obsahuje součástky, které mohou najít další využití, a to nejen v automobilovém průmyslu. Likvidace – aut probíhá v dnešní době s ohledem na životní prostředí. Navzdory tomu můžete z svůj vrak získat určitý fiananční obnos, když víte na koho se obrátit.

Když na prodej nemáte čas ani energii

Jsou jedinci, kteří se rozhodnou svů autovrak prodat na náhradní díly. Což je sice ušlechtilé, ovšem jen málokdo si dokáže představit, co vše takový proces obnáší. Není to jen o nafocení a správném popisu použitelnách dílů, ale také o čase, který strávíte prohlídkami se zájemci, z nichž se někteří an nedostaví a je jim jedno, že na ně čekáte.

Likvidace – aut zcela bez námahy a stresu je více oblíbenou variantou. Využití služeb společnosti ZAHOTOVE vás zbaví starostí a stresových situací souvicejích s likvidací nepojízdného vozidla.

Postačí jeden telefonát nebo vyplnění popotávkového formuláře na webu zahotove.cz. Pracovníci si s vámi domluví termín a pro vůz přijedou do každého koutu České republiky. Poud v poptávkovém online formuláři či do telefonu sdělíte podrobnější údaje o vozidle, můžete dopředu znát orientační částku za svůj vůz. Sumu dostanete okamžitě hotově po podepsání smlouvy, kterou mají pracovníci vždy připravenou při samotném odtahu.

Co vše potřebujete:

  • Občanský průkaz.
  • Malý a velký technický průkaz.
  • Pokud nejste sami majitelem vozu, budete potřebovat plnou moc vlastníka vozidla. Stačí, pokud ji dodáte zpětně. Nemusíte ji mít na místě.
  • Vůz by měl být identifikovatelný dle čísla VIN (nalézt jej lze na rámu či karosérií).

Autor příspěvku: admin