Nedaří se vám zhubnout? Obraťte se na profesionály

Snažíte se zhubnout, počítáte kalorie, cvičíte, ale ručička na váze je stále na stejném čísle nebo poskočí vždy o trochu výše? Pak neděláte vše správně. Pokud si nevíte rady, jak snížit vaši neustále se zvyšující váhu, obraťte se na odborníky.

Kdo vám může pomoci?

Neocenitelné rady při hubnutí vám může poskytnout výživový poradce. Je to odborník, který nejen vysvětlí zásady správné výživy, ale také vám pomůže sestavit vhodný jídelníček. Kromě toho motivuje k jeho dodržování. Tomu všemu předchází další jeho činnosti mezi něž patří analýzy stravovacích návyků a nasměrování ke změnám.

Využijte nabídku společnosti It’s my life!

Pokud se obáváte, že nezvládnete připravovat pravidelnou a vyváženou stravu, která povede k váhovému úbytku, nebo vám chybí dostatek času, můžete využít nabídku společnosti It’s my life, která ve svém e-shopu nabízí keto dietyve formě proteinových sáčků. Můžete si objednat sáčky na jeden, dva nebo tři týdny nebo dokonce na celý měsíc. Každé balení obsahuje, v závislosti na druhu balíčku, určitý počet proteinových kaší, koktejlů, polévek, hlavních jídel a omelet. Součástí je i shaker, díky němuž bude příprava velmi snadná.

Můžete si vyzkoušet i celou řadu ochutnávkových balíčků – koktejly, kaše, polévky nebo omelety.

  • Složení proteinových sáčků It’s my life!

V každém sáčku naleznete vyvážený poměr jednotlivých složek potravin mezi něž patří vitaminy, minerály, vláknina, bílkoviny, zdravé tuky, omega 3 a 6 mastné kyseliny, trávicí enzymy a antioxidanty.

Proč proteinová dieta funguje?

Principem tohoto způsobu stravování je vyšší příjem kvalitních bílkovin a tuků a snížený příjem sacharidů na minimální, potřebné množství. Tělo tak čerpá energii z tukových zásob bez úbytku svalové hmoty.

Autor příspěvku: admin