Plánujete dětskou oslavu? Potěšte své děti drone show

Pokud máte doma děti, určitě se nevyhnete nějaké té dětské oslavě. Děti je třeba na ní zabavit něčím zajímavým. Může to být třeba drone light show – dronová světelní show.

Dronová světelná show – zábava nejen pro děti

Pro dětskou rodinnou domácí oslavu se zrovna moc ohňostroj nehodí, pokud zrovna nebydlíte v rodinném domku se zahradou. Alternativou by mohla být dronová světelná show. Tu zajišťují osvětlené formace létajících dronů, kterých je různý počet. Záleží na tom, jakou sestavu si zvolíte. Drony mohou na obloze, ve výšce až 120 metrů, vykouzlit důmyslné choreografie. Ty se na obloze seskupují do různých, předem naprogramovaných, leteckých formací. Objednat si tak můžete 3D formace v podobě různých tvarů, postav, nápisů, obrazců, číslovek nebo dokonce animací. Dronová show umí také vyprávět příběh.

Celá show je předem připravena a může být slazena i s hudebním doprovodem. Show je viditelná i z více než kilometrové vzdálenosti.

Společnost MAGIC DRONES

Připraví dronovou show na vaše přání. Show může zrealizovat opakovaně a dokonce si lze objednat i několik různých letů během jednoho večera. Kromě hudebního doprovodu lze do show zařadit i další světelné efekty, laserové systémy nebo tichou pyrotechniku.

Zaměstnanci společnosti vždy předem vyhodnotí rizika a pro show vyberou takové místo, které je bezpečné a neohrozí diváky ani blízké objekty. Mezi diváky a drony zajistí bezpečnou vzdálenost a ochrannou zónu. Drony během show neopustí svou letovou zónu. Show chrání několik bezpečnostních prvků. Drony řídí piloti, kteří je ovládají na jednotky centimetrů a splňují potřebné certifikace a zkoušky. Společnost MAGIC DRONES s.r.o. je vlastníkem registrace jako provozovatel bezpilotních systémů. Tuto registraci vydává Úřad pro civilní letectví ČR.

Dronovou show si mohou objednat i hudební festivaly, kulturní nebo společenské akce, soukromníci, společnosti, města i obce.

Autor příspěvku: admin