Pořiďte si kvalitní pracovní obuv a ochranné pomůcky

Každý den v práci strávíme minimálně osm hodin. Pracujete v rizikovém pracovním prostředí, kde vám často hrozí možnost zranění? Dbejte na kvalitní pracovní obutí, které může toto riziko zredukovat podobně jako kvalitní ochranné pracovní pomůcky.

Pracovní obuv

Pracujete-li v rizikovém pracovním prostředí, měli byste dbát na pořízení kvalitní obuvi. Právě díky ní budou vaše nohy v kondici, vám se bude lépe pracovat a snižuje se tak riziko zranění. Pracovní obuv je mnohdy opatřena také o kvalitní podešev, která má výborné vlastnosti při tlumení nárazů během chůze. Zpravidla bývá také celokožená, aby chránila chodidlo při pádu těžkým předmětů apod.

Ochranné pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky jsou nezbytné především pro svářeče či kováře. Jedná se o zástěry, rukávníky, kamaše pro svářeče, ale i zástěry pro kováře, nákoleníky, podložky, brašny, zápěstní řemínky a další.

Kvalita

Kvalitní nabídku pracovní obuvi a ochranných pracovních pomůcek vám nabízí Repa cz. Na internetových stránkách této firmy narazíte na nabídku kvalitní pracovní obuvi, pracovních rukavic, obuv PRESTIGE, ale i na pracovní pomůcky pro svářeče, kováře a další profese. Výrobky splňují vysoké standardy kvalitní české výroby, která je navíc posílena kolektivní zkušeností a potenciálem zlínského regionu, ve kterém má výroba obuvi a zpracování kůže proslulou tradici.

Obuv Prestige

Značka Prestige dnes nabízí pestrou řadu kvalitní obuvi. V jejich nabídce nechybí obuv dětská, pánská, dámská, sportovní, volnočasový, pracovní či turistická. Díky modernímu provedení ji využijete ve volném čase k běžnému chození, ale i k turistice. Obuv Prestige má dlouholetou tradici a v naší republice patří mezi oblíbené značky. Proslavila se především modrobílou klasikou, kterou dodnes nosí mnoho osob do práce.

Autor příspěvku: admin