Pořiďte si obaly na jídlo ještě výhodněji

V minulosti se v restauracích muselo neustále mýt nádobí, dnes se spíše řeší, aby nedošly obaly na jídlo. Je to dáno tím, že si stále více lidí raději odnáší jídlo s sebou a následně si ho sní v práci nebo doma. Jsou v tom určité výhody i nevýhody. Velmi se na tom podepsala i koronavirová krize, kdy mnoho restaurací muselo fungovat jen přes výdejová okénka. Dávat lidem jídlo s sebou je dnes pro gastronomické podniky velkou výhodou a pokud tuto možnost nabízíte i vy, rozhodně byste měli mít dostatek obalů na jídlo. Kde je ovšem správně nakupovat?

Nákup jednorázových obalů na jídlo

Pokud za den prodáte desítky nebo i stovky jídel, tak se na vašich výdajích velmi podepíše, kde obal na jídlo nakupujete. Vždy se vyplatí je kupovat u velkododavatele, který vám obaly zajistí v potřebném množství a za ty nejnižší ceny, v tuzemsku je nejvýhodnějším poskytovatelem společnost Jarico s.r.o., která nabízí všechny druhy potravinářských a gastro obalů. Jednorázové obaly na jídlo nabízí ve všech provedeních a v různých velikostech, abyste je mohli vybírat podle toho, jaká jídla nabízíte. Vybírat si můžete například kelímky, misky na ovoce a na salát, misky PP a PET s integrovaným víčkem, kbelíky a dózy, misky různých tvarů a mnoho dalšího. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na https://www.jarico.cz/potravinarske-a-gastro-obaly-misky-vanicky-a-kbeliky-plastove-katskup110.php.

Myslet ekologicky se vyplatí

Nabídněte svým zákazníkům i ekologickou variantu. Ne každý ocení jídlo v obalech, které jsou z materiálů, které zatěžují životní prostředí. Proto si můžete na https://www.jarico.cz/bio-nadobi-a-pribory-bio-boxy-a-misky-na-jidlo-katskup9535.php vybírat i obaly vyrobené z materiálů, které se v přírodě snadno rozloží. Certifikovaná lepenka, bagasa, cukrová třtina, to všechno jsou kvalitní materiály, které přitom nezanechají téměř žádnou ekologickou stopu.

Autor příspěvku: admin