Potřebujete oživit teambuilding nebo večírek? Sáhněte po neobvyklé show!

Jste pořadatelé velkých akcí nebo potřebujete pro své zaměstnance připravit večírek nebo velkou party, která by jim vyrazila dech a odnesli by si z ní ten nejlepší zážitek, pak jste na správné adrese. Využijte moderní show, která nadchne všechny. Dronová show je sama o sobě velkým zážitkem, když je navíc ještě světelná, je to zážitek, který si rozhodně nenecháte ujít. O co vlastně jde a jak to celé probíhá?

Alternativa ohňostrojů

Víte, že každý správný teambuilding, večírek a další akce, které pořádáte pro veřejnost nebo pro své zaměstnance, se neobejde bez velkolepého konce? Ať už je to oblíbená hudební kapela, zpěvák nebo ohňostroj, který jen umocní celý zážitek a vepíše do tváří už tak nadšených návštěvníků pocit štěstí a radosti. Nejste zrovna příznivci ohňostrojů, protože umí vyplašit zvířata a do ovzduší se mohou dostat škodlivé látky? Vyzkoušejte alternativu. Drone show, která nabízí moderní, jedinečnou a také velmi krásnou show, ve které mají hlavní slovo světelné drony. A o co jde?

Světelný balet pro každého

Dronová světelná show je ideální pro všechny, kteří milují velkolepé finále. O co jde? Osvětlené skupiny dronů tančí po obloze v různých seskupeních a leteckých formacích. Ne nadarmo se jim říká 3D balet, který je přesně naprogramovaný a může tak vytvořit postavy, nápisy, číslovky nebo animace, záleží na tom, co si vyberete. Vždy do puntíku sladěné a secvičené show v důmyslných choreografiích vám pomohou eskalovat už tak nádherné odpoledne v neuvěřitelnou show. Vždy vše přesně slazeno spolu s vhodně zvoleným hudebním doprovodem zajistí, že se noční obloha rozzáří mnoha barvami. Dechberoucí show můžete zažít na vlastní kůži i vy! Objednávejte na magicdrones.cz

Autor příspěvku: admin