Přestáváte věřit tomu, co říkají komerční média?

Sledování hlavních zpravodajských serverů je někdy velmi frustrující, stejně tak jako sledování televizních zpráv. Není žádným tajemstvím, že mnoho médií vlastní politici, kontroverzní podnikatelé nebo mediální skupiny, které lobují v prospěch konkrétních lidí či politických stran. Jen málokdo věří v nestrannost médií a pokud sledujete obsah na různých zpravodajstvích, jistě jste si všimli, jak se jeho obsah liší. Je to nejen tím, že se toho každý den odehraje mnoho a je těžké všechny události pokrýt, ale i tím, že některá média zkreslují fakta, nesdělují důležité události a manipulují s míněním veřejnosti. Diváci a čtenáři jsou tak každý den masírováni velkým množstvím zpráv od komerčních médií a velká část populace jim bohužel věří.

Kontrastem ke komerčnímu zpravodajství jsou nezávislé, svobodné a nestranné portály, které se snaží objektivně informovat o všech důležitých událostech a snaží se, aby čtenáři nebyli mystifikováni. Pokud je i vaším cílem, abyste se dozvěděli všechny důležité informace, je vhodné sledovat větší množství serverů, abyste vždy byli v obraze a mohli vše správně posoudit. Sledování tolika serverů se může zdát časově náročné a může vám s tím pomoci nástroj jménem https://www.cerstvezpravy.cz/

Jak vám web Cerstvezpravy.cz pomůže?

Cílem webu je monitorovat obsah na všech důležitých českých webech a informace o něm vám zobrazovat formou titulků článků, které jsou přehledně rozděleny v boxech podle jednotlivých zdrojů. Na jednom jediném webu tak můžete sledovat obsah mnoha webů najednou. Stačí si přečíst titulky všech článků, které vyšly a vybrat si jen ty, které si chcete přečíst. Kliknutím na titulek se dostanete přímo na článek. Web cerstvezpravy.cz je navíc přehledně rozdělen do kategorií podle zaměření, takže můžete sledovat více webů naráz podle toho, co vás nejvíce zajímá.

Autor příspěvku: admin