Profesionální tiskárna vám pomůže s propagací i brandingem

Pracujete na propagaci a budování jména firmy? Pokud jste na chvíli zaváhali, zřejmě tomu nevěnujete tolik pozornosti, kolik by bylo potřeba. Obojí spolu úzce souvisí, když propagujete firmu, nezáleží jen na čisté propagaci výrobků a služeb, měli byste se postarat, aby si lidé zapamatoval i vaše jméno. Když se vaše jméno dostane do povědomí, znamená to velkou výhodu před konkurencí, která na svém jméně nestaví.

Podpora jména pomocí tiskovin

Podporovat jméno znamená, že byste se měli postarat zejména o to, aby nikde nechybělo. Když klientům předáváte katalogy, posíláte jim emaily nebo dopisy, na každém by mělo být přinejmenším vaše logo. Třeba takový potisk obálek, představte si obálku, která má unikátní potisk a vaše logo, zajisté uděláte na vašeho klienta lepší dojem než s čistě bílou obálkou. Velmi vzhledně vypadají firemní loga na kancelářských potřebách, které jsou všeobecně jedním z nejoblíbenějších propagačních předmětů. Výroba kroužkových bloků s logem je jednou z nejlepších možností, protože je vyžijí vaši zaměstnanci a ocení je jistě i klienti.

Vizitky

Kategorií samu pro sebe jsou vizitky. S vizitkami můžete udělat skutečný dojem. Někteří lidé jsou minimalisté a postačí jim běžné jednostranné vizitky. Můžete však být netradiční a nechat si udělat například magnetické vizitky, skládané vizitky nebo třeba oboustranné vizitky. Oboustranná vizitka dává možnost umístit na vizitku více informací, udělat dvojjazyčnou vizitku nebo na zadní stranu umístit třeba QR kód. Jistě budete na takové vizitky řádně pyšní a vaši klienti si exkluzivity na vizitce také zajisté všimnou. Možností je mnoho a skvělou inspirací vám bude portál E-abctiskarna.cz, kde si můžete objednat jak klasické, tak i exkluzivní a netradiční druhy vizitek, výběr je jen na vás.

Autor příspěvku: admin