S realitkami to nemusí být vždy těžké

Hledáte spolehlivou realitní kancelář, která zajistí prodej vaší reality nebo vám pomůže vyhledat bydlení ideální právě pro vás? Na trhu je jich jako máku, mezi kvalitní patří tbreality. Tato společnost vznikla jako vize Tomáše Bartuška a společnosti Flex IN, jež patří mezi velmi významné partnery Chytrého Honzy, který je on-line jedničkou na finance. Společnost nabízí nejen zkušenosti, ale také zázemí, profesionální a spolehlivé jednání a velmi zajímavý je i ALL INCLUSIVE servis.

ALL INCLUSIVE servis

Pokud chcete realizovat prodej domu či jakékoli nemovitosti, je potřeba určit správnou cenu. TB reality zajistí odhad nemovitosti i vhodnou kupní cenu a to díky moderní technice a spojením s katastrem nemovitostí. Při jejím stanovení je brán zřetel i na cenové mapy daného regionu, ale také na individuální posouzení skutečného stavu dané reality.

Chcete -li realitu koupit a chybí vám dostatek finančních prostředků, TB reality vám zajistí schválení hypotéky a urychlí celý proces vyřizování.

Každý realitní makléř je velmi zkušený a má přehled v oboru.

Další služby

Společnost nabízí celou řadu služeb spojených s prodejem či koupí nemovitosti a dalších druhů realit.

Patří mezi ně focení a natáčení, pro něž využívají velmi moderní techniku i technologie. Právní servis související s prodejem či koupí – vypracování všechny typů smluv (zprostředkovatelské, rezervační, budoucí kupní i kupní), ověření podpisů na smlouvách, zastupování během řízení u katastrálního úřadu, vyhotovení znaleckých posudků, zpracování Přiznání daně z převodu nemovitosti a v neposlední řadě zajištění jistotního účtu a advokátní úschovy. Velmi zajímavou službou je i homestaging. Je to forma služby, která pozvedne cenu vaší nemovitosti. Jde o úpravu nemovitosti do takové podoby, která přitáhne pozornost potenciálních kupujících.

Autor příspěvku: admin