Spaní v korunách stromů přináší klid a relaxaci

Tree house, nebo také domy ve stromě, si nacházejí stále více příznivců. Stavba není umístěná přímo na zemi, ale právě v koruně stromu. Je upevněná k jeho kmeni nebo větvím. V současné době je to velmi oblíbený a vyhledávaný způsob rekreace. Takovou možnost nabízí také TREEHOUSE JEŠTĚD.

Rezervujte si pobyt v korunách stromů

Odpoutejte se od běžných starostí všedních dnů a vychutnejte si luxus a samotu v korunách stromů treehouse u Ještědu. V korunách stromů budete cítit vůni lesa a dřeva. Provívá zde čerstvý vánek a vy se můžete zaposlouchat do uklidňujícího ševelení listů a ptačího zpěvu. Na tomto místě, alespoň na chvilku, zapomenete na všední starosti a dopřejete si klid a odpočinek.

Treehouse Emanuel

Je umístěný v korunách majestátního smrku. Z prostorné terasy, na které si můžete posedět i během chladnějších dnů, se vám naskytne dokonalý průhled na dominantu Ještěd. Přestože je treehouse bez elektrické energie, je dokonale vybavený a poskytuje maximální pohodlí a komfort. Naleznete zde ubytování až pro 4 osoby. Součástí je vybavený kuchyňský kout s jednoplotýnkovým vařičem a malou lednicí. Topení obstará automatický litinový krb, který dodá příjemnou atmosféru a během chladnějšího období treehouse krásně vyhřeje. Koupání nabízí přírodní lesní sprcha. Samozřejmostí je ekologické WC. Využít můžete privátní saunu na dřevo, ta nabízí dokonalé wellness.

Treehouse Amálka

Tento glamping v korunách stromů poskytuje nezapomenutelný výhled do okolní krajiny. Usaďte se na prostorné terase a nechte se unášet okouzlující atmosférou lesní krajiny. Treehouse je umístěný na lesní mýtině, na okraji lesa. Nenaleznete zde elektrickou energii, přesto poskytuje luxusní výbavu. Do té patří kuchyňský kout s potřebnou základní výbavou, malá lednice nebo litinový automatický krb. Večerní osvětlení obstarají led svítilny. Pitná voda je samozřejmostí. Tu představuje i ekologické WC nebo lesní sprcha.

Podrobnosti, fotografie i videa naleznete na webu treehousejested.cz.

Autor příspěvku: admin