Stěhování: Jak si jej zjednodušit?

Přímo nesnášíte stěhování, ale zrovna jedno vás brzy čeká? Zjednodušte si ho co nejvíce, aby šlo o hladkou akci, kterou budete mít rychle za sebou. Jak si se stěhováním hravě poradit?

Přebírejte věci!

Pokud vás čeká stěhování, je na čase, abyste začali s přebíráním vašich věcí. Nebudete přece stěhovat desítky zbytečností, které jednoduše nepotřebujete. Nyní je ten nejvhodnější čas, abyste si své věci přebrali a dali vše znovu do pořádku. Přeberte si pracovní stůl, skříně s oblečením, ale také knihy. Čím méně věcí budete muset stěhovat, tím lépe. Pokud víte o budoucím stěhování delší dobu, doporučujeme začít s přebíráním tak o 14 dříve, než se začnete stěhovat, abyste měli na roztřídění vašich věcí dostatek času.

Velké krabice

Při stěhování balte věci do velkých krabic, nedoporučujeme malé krabice, kterých budete mít stovky, ale lepší je zvolit velké krabice, do kterých se vám toho vejde více a na křehké věci a nádobí zvolit krabice menší. Sami pak oceníte, jak bude mnohem jednodušší skládat dvacet velkých krabic než padesát malých.

A co dodávka?

Dobrou volbou je pro vás také pronájem dodávky. Kdo by chtěl desetkrát jezdit tam a zpátky osobním automobilem, když můžete jet jen jednou velkou dodávkou. Zaplacení pronájmu dodávky se v tomto případě může dokonce velmi vyplatit. Cena pronájmu dodávky se vždy liší, záleží na pronajímateli a vašich požadavcích. Půjčení dodávky Praha je dobrou volbou pro všechny osoby, které se stěhují po Praze.

Pomoc přátel

Při stěhování budete potřebovat více než jen dvoje ruce, poproste proto přátele, jestli by vás nepomohli přestěhovat, příště jim zase můžete pomoci vy. Jedná se o událost, při které můžete zažít nejen hromadu legrace, ale také pěknou dřinu, proto nezapomeňte na občerstvení a dobrou náladu a udělejte ze stěhování tak trochu zábavnou událost.

Autor příspěvku: admin