To nejlepší, co dokáže vašeho muže bezpečně „nastartovat“? přeci erotické prádlo!

My, ženy, jsme si všeobecně vědomy, že muži mají pohled na erotické prádlo opravdu rádi. A z toho důvodu si dáváme opravdu záležet, jaký nový kousek si domů pořídíme. Je jasné, že k sexuálním hrátkám erotické prádlo neodmyslitelně patří. Je tedy nutno mít doma po ruce hned pár kousků – a to hlavně každé jiné barvy, které se hodí k různým příležitostem.

Staňte se královnou svádění

Pod pojmem svádění si můžete představit jak flirtování, dvojsmyslnou komunikaci či milostnou předehru, erotické hračky či striptýz. Buďte kreativní a chytrá a svádějte pomocí erotického prádla, abyste vašeho muže rozvášnila v jedné sekundě.

Jaké prádlo je to nejvhodnější?

Noční košilky – v případě noční košilky je nutné, aby byla alespoň napůl průsvitná a trošku odhalovala vaše erotické prádlo, ale ne zas tak moc, aby se ve vašem partnerovi probudila erotická fantazie. Samozřejmě ale nesmíte košilku vytahovat každý večer, aby se vašemu muži „nepřejedla“!

Erotické body – výhodou je, že tento kousek se hodí prakticky pro každou postavu, a navíc krásně vytvaruje zadeček a poprsí. Spousta z nich jsou speciálně střižené a mají dokonce otvory na prsa či na rozkrok. Speciální alternativa erotického body je takzvaný bodystocking, což je síťované body, které padne do oka všem „fajnšmekrům“.

Punčochy – není radno na punčocháče zapomínat! Často se totiž podceňuje jejich vliv na doplnění celkového vzhledu. Na dnešním trhu existuje spousta alternativ, jako například samodržící punčochy, nadkolenky, podkolenky či podvazkový pás se samodržícími punčochami.

Pozor!

  • Prádlo, které si vyberete vám musí perfektně sedět – přetékající špíčky moc sexy nejsou!
  • Klidně vyzkoušejte něco nového, překvapíte nejenom sebe, ale i svého partnera.
  • Vyberte si takové spodní prádlo, které zakryje vaše nedostatky, ale zároveň vyzdvihne všechny přednosti.

Autor příspěvku: admin