Toskánsko: Italský kraj, kde je snadné pořídit si nemovitost

Toskánsko je jedním z nejlepších regionů pro život v Itálii, pokud máte rádi italskou kulturu.

Má dobrou polohu pro cestování po Itálii a sousedních zemích, je domovem Florencie a dalších slavných měst a vládne tam skvělé počasí. Zkrátka existuje spousta důvodů, proč je Toskánsko skvělým místem k životu.

Jedním z hlavních taháků Toskánska je jeho skvělá poloha v Itálii. Je to mírně na sever od centra a má velký úsek pobřeží Středozemního moře. Ale v krátké vzdálenosti najdete zvlněné kopce a vinice, takže si každý přijde na své.

Kopce a hory, které vytvářejí své vlastní klima, a jaké je to skvělé klima. V létě je sice v Toskánsku teplo, ale zdaleka není tak horké jako v jižní Itálii. Nejteplejší letní dny mohou dosáhnout kolem 30 °C, zatímco v zimě klesnou jen na 11 °C.

Pořiďte si nemovitost v Toskánsku a užívejte si tuto rozmanitou část Itálie

Nemovitosti v Toskánsku jsou předmětem kupujících z různých částí Evropy. Například pro Němce je haus mit Meerblick in der Toskana již nějaký čas častým vyhledávaným termínem na internetu.

Toskánsko nabízí spoustu aktivit a kultury. Máte možnosti pro aktivní životní styl nebo možnost pohodlné relaxace. Ať už se rozhodnete žít v kopcích nebo u moře, žít v Toskánsku je skvělé.

Pobřežní oblasti jsou oblíbenými turistickými destinacemi, a proto jsou vodní sporty docela oblíbené. Existují příležitosti pro plachtění a vodní lyžování, ale také obchodní příležitosti, pokud to chcete od svého nového života v zahraničí.

Italicahomes.com/cs působí na trhu s italskými nemovitostmi již od 1996 a za ta dlouhá léta mají za sebou již mnoho spokojených kupujících i prodávajících. V jejich nabídce objevíte byty, domy, včetně luxusních vil, pozemky, farmy nejen v Toskánsku, ale i v ostatních koutech Itálie.

Autor příspěvku: admin