Užijte si jarní Prahy během prodlouženého víkendu

Hlavní město České republiky je opravdu nádherné. I když ho vnímáme jako běžnou součást naší země, pokud se na něj podíváte z pohledu turisty, zjistíte, že se jedná o jedinečnou metropoli srovnatelnou s krásou Porta, Vídně či Budapeště. Objevte proto krásu našeho hlavního města i vy.

Nechte se okouzlit

Praha vám kromě mnoha slavných památek nabízí také jedinečnou jarní atmosféru. Výhodou také je, že o víkendech mnoho Pražanů odjíždí z Prahy do přírody, město je tak o dost prázdnější a nemusíte se bát velkých kolon. Například návštěva Petřínské rozhledny, Střeleckého ostrova, Vyšehradu či Karlova mostu opravdu stojí za to. V Praze narazíte také na množství farmářských trhů, kde si můžete užívat opravdových dobrot, krásných květin a příjemné atmosféry.

Dostupné ubytování

Abyste si Prahy opravdu užili, je vhodné v ní alespoň jednu či dvě noci přespat. Zažijete tak jedinečnou večerní atmosféru a můžete si užít romantické procházky. Pokud hledáte možnosti ubytování, můžete zvolit penzion a hostel Akát, který nabízí ubytování v příjemně vybavených pokojích za skvělé ceny. Penzion se nachází v centrální části Prahy, je tedy ideálním výchozím bodem pro poznávání města při turistických i soukromých cestách. Je také snadno a rychle dostupný veřejnou dopravou z vlakových a autobusových nádraží. Užijete si zde kvalitního, pohodlného a cenově dostupného ubytování. Vybrat si můžete ze tří ubytovacích kategorií.

Zažijte Prahu

Kromě návštěvy hlavních turistických památek si Prahu také náležitě užijte. Dopřejte si dobré jídlo, čepované pivo, navštivte jedinečné pražské kavárny a zavítejte třeba i do muzeí, divadla či galerií. Zažijete tak opravdovou Prahu a vše, co vám naše hlavní město nabízí. Nezapomeňte ani po projížďku po Vltavě, ať už lodí či na šlapadle.

Autor příspěvku: admin