Užijte si jedinečnou dovolenou obklopeni přírodou

Rádi byste toto léto strávili na dovolené v České republice? Chybí vám inspirace a nevíte, kam přesně byste měli vyrazit? Přinášíme vám tip na jedinečné místo. Nejenže budete obklopeni přírodou, ale budete to mít velmi blízko k vodě a i pro děti zde bude dostatečné vyžití.

Krásy Máchova kraje

Máchův kraj je pojmenován podle významného českého literáta K. H. Máchy, kterému tato část České republiky nesmírně učarovala. Tyto přízvisko náleží jihozápadní oblasti Libereckého kraje, jedná se především o okolí Doks a Máchova jezera, ale i včetně Kokořínska. Právě tento kraj snadno učaruje také vám. Naplánujte si proto dovolenou právě zde, v Máchově kraji, kde na vás čeká možnost koupání v Máchově jezeře a krásná příroda.

Ubytování s celou rodinou

Skvělou možnost vám nabízí Máchovo jezero Ubytování. Těšit se můžete na ubytování v chatové osadě, která vám nabízí potřebné zázemí a místo, kam se budete rádi vracet po dnu stráveném na výletě či u vody. Nabízí vám 4 lůžkové chatky s ledničkou, jídelnu s barem, sociální zařízení v areálu, ohniště a pro vaše děti dostatek houpaček, prolézaček a pískoviště. V okolí najdete i další sportovní či rekreační vyžití, například minigolf, trampolínu, kolotoče, šlapadla, loďky či si můžete užít plavbu parníkem.

Vše na jednom místě

Co se týká stravy, v areálu naleznete jídelnu s barem, ve které si můžete zařídit plnou penzi či polopenzi. Nemusíte se tak strachovat, jak budete vyvářet celé rodině na dovolené. Z chatové osady se během pár minut dostanete k vodě a užívat si můžete relaxace u Máchova jezera, ale také výletů do okolí. Navštívit můžete například Staré Splavy, Doksy, ale zajet si i na Kokořín. Objevte kouzlo tohoto kraje a užijte si zde komfortní rodinnou dovolenou s kvalitním zázemím a v krásném prostředí.

Autor příspěvku: admin