Veterinární klinika Vethope poskytne kvalitní péči vašim domácím mazlíčkům

Vethope je veterinární klinika se zaměřením na prevenci a léčbu onemocnění malých zvířat. Nejedná se však pouze o psy a kočky, ale i o drobné savce. Klinika disponuje moderním vybavením a její součástí je i zkušený tým veterinárních lékařů a sester. To vše je zárukou vysokého standardu péče o vaše domácí mazlíčky.

Čím vším klinika disponuje?

Základ představuje ordinace veterinárních lékařů. Zde probíhají prvotní klinická vyšetření, případně vakcinace nebo drobná ošetření. Součástí výbavy kliniky jsou hematologické a biochemické laboratorní přístroje, rentgenové a sonografické pracoviště, zubní ordinace, kde se třeba odstraňuje zubní kámen u psa, zubní rentgen, operační sál a prostor pro pooperační péči.

Biochemické a hematologické vyšetření krve poskytuje okamžité výsledky a tím pomáhá poskytovat dokonalejší péči. Také umožní stanovení přesnější diagnózy a včasné zahájení účinné léčby. Krevní vzorky testuje hematologický analyzátor LaserCyte. Biochemický analyzátor Idexx Catalyst Dx může testovat až 27 biochemických parametrů. Cytologické vzorky vyhodnocují na klinice pomocí laboratorního mikroskopu Motic.

V případě čištění zubů, odstraňování zubního kamene nebo složitějších zubních ošetření používají veterináři moderní šetrnou zubní jednotku vybavenou zubním ultrazvukem a vysoko- i nízko- rychlostní zubní vrtačkou s LED osvětlením.

Pro operace, mezi něž patří i kastrace psa nebo kastrace králíka, klinika využívá speciální operační sál, který je sterilní. Operace se zde provádějí v celkové inhalační anestezii, s využitím monitoru životních funkcí. Při operacích veterináři používají šetrnou inhalační anestezii SAFETY+.

Na pooperační péči je vyčleněná moderně zařízená místnost, díky které dochází k rychlejší rekonvalescenci po operačním zákroku.

Autor příspěvku: admin