Vizitky a hlavičkové papíry

Firmy, živnostníci, ale i běžní občané si mohou objednat online tisk vizitek v Abc tiskárně v jihočeských Chotovinách u Tábora. Ovšem tato tiskárna nabízí i tisk dalších reklamních produktů, jako jsou hlavičkové papíry, samolepky, letáky, bloky, brožury a spousta dalších. Zkrátka Abc tiskárna nabízí zákazníkům komplexní polygrafické služby za použití ofsetového, digitálního a velkoformátového tisku.

Vizitky

Na rozdíl od minulých dob již vizitky nejsou výrazem nějakého snobství, ale zcela běžným marketingovým nástrojem. Vizitka slouží jako informace, neboť obsahuje nejdůležitější údaje, tedy jméno osoby nebo název firmy, adresu a kontaktní spojení. Kterýkoliv zákazník může využít online tisk vizitek, který nabízí Abc tiskárna. Správná vizitka by vždy nejen poskytovat potřebné informace, ale také musí být vytištěna na kvalitním papíru a mít skvělý design. Pouze při splnění všech těchto požadavků dokáže vizitka učinit příjemný dojem na potencionální zákazníky i na obchodní partnery.

Typy vizitek

Abc tiskárna nabízí zákazníkům několik typů, velikostí a také povrchů papíru, aby se mohly odlišit od konkurence a upoutaly pozornost. Proces objednání je jednoduchý a stejně jako samotný tisk vizitek, tak je také online kalkulace tisku. Zákazníci si mohou objednat jednostranné i oboustranné vizitky, dále vrstvené vizitky MultiLoft, vizitky skládané, exkluzivní nebo magnetické.

Hlavičkové papíry

Rovněž hlavičkové papíry jsou nedílnou součástí firemního marketingu. Firma si může nechat vytisknout papíry velikosti A4 nebo A5 se svým logem. Hlavičkové papíry pak může používat v písemném styku s obchodními partnery, zákazníky, úřady, institucemi i širokou veřejností. Moderně zpracované listovní zásilky se jménem a logem firmy jsou její vizitkou a na adresáta udělají potřebný dojem. Tisk hlavičkových papírů se provádí na ofsetový papír přímými barvami. Pro adresáta je hlavičkový papír také zdrojem informace, takže se ihned dozvědí, od koho dopis přišel. Při případné odpovědi nemusí složitě hledat adresu či telefon, neboť tyto základní údaje je na hlavičkovém papíru rovněž vytištěny.

Autor příspěvku: admin