Vyberte ten správný šperk pro svoji ženu

Hledáte šperk, kterým byste potěšili svoji ženu nebo přítelkyni? Výběr tedy rozhodně nepodceňte. Zohledněte několik důležitých aspektů:

Pro jaký typ ženy šperk vybíráte?

Žena, která bude šperk nosit je spíše konzervativní nebo extravagantní, sportovní nebo romantička? Dává přednost kouskům jemnějším nebo spíše výrazným?

Konzervativní typ dává přednost jemným šperkům a menším přívěskům. Můžete zakoupit třeba drobné perly. Pro ženu extravagantní můžete klidně zvolit kousek výrazný, který obsahuje granát nebo rubín.

Ženy sportovního typu mají rády pohodlné a praktické oblečení. I šperky volte spíše jednodušší, jemnější, s malými kameny.

Ženy romantičky nosí většinou více jemnějších šperků. Volte takový, který bude vypadat jako pro princeznu.

I na ženské postavě záleží. Výrazné i jemné šperky si může dovolit nosit žena se štíhlou a dlouhou postavou. Drobnější postavě budou slušet šperky jemnější. Pro silnější ženu můžete pořídit výraznější kousek – více materiálu a větší kamínek.

Jaký styl oblečení obdarovaná nosí?

I na stylu oblečení záleží. Pokud se žena obléká do kousků jednoduchých, méně zdobených, můžete volit jakýkoli druh šperku. Jestliže se obléká nápadně, pak jsou vhodnější volbou šperky jednodušší a elegantní, s čistým designem.

Jakou barvu šperku zvolit?

Víte, jaké barvě dává vaše partnerka přednost? Pokud ano, máte vyhráno. Pokud ne, sáhněte do nabídky barev univerzálních. Mezi takové patří stříbro, s čirými kamínky. Chybu neuděláte ani s bílou barvou.

E-shop MAGIE PŘÍRODY

Hledáte-li šperky originální, pak zavítejte na e-shop magieprirody.cz. Pořídíte zde opravdu originální kousky, v různých barvách, z různých druhů materiálů. Vyberete si zde i kousky, které budou společně vytvářet dokonalý set. Může to být náramek a náhrdelník, náramek a prsten nebo prsten a náušnice. Záleží jen na tom, jakým šperkům dává budoucí obdarovaná přednost.

Autor příspěvku: admin