Vybíráte daňový ráj? Toto jsou naše tipy

Dnes je to především symbol pro místo, kde se neplatí žádné, jenom minimální daně. Řeč je o daňovém ráji. Pokud přemýšlíte o přesunu firmy, podívejte se společně s odborníky z ioffshore.cz na jednotlivé možnosti. Tedy na výčet jednolitých lokalit, spolu s hlavní výhodou, kterou mohou podnikatelům přinášet.

Seychelská republika

Začneme nejznámější a celosvětově také nejpopulárnější možností. Je to Seychelská republika, která láká hned na několik zajímavých kladů. Hlavním je rozhodně daňová optimalizace. Právě zde se totiž neplatí žádné daně. Kdo chce v tomto směru ušetřit, neudělá chybu. Nejde ale o jedinou výhodu. V souvislosti s touto zemí je třeba zmínit i další klady. A to:

Minimální byrokracii

Snadné založení

Levné založení

Marshallovy ostrovy

I tato lokalita patří v poslední době mezi velmi populární možnosti. Pokud se máme podívat na hlavní důvod, je to určitě celková anonymita. A to z důvodu, že umožní vydání neimobilizovaných akcií na doručitele. Offshore company v této lokalitě se hodí především tomu, kdo chce svůj majetek nejenom určitým způsobem zatajit, ale kdo ho chce právě díky této výhodě také jednoduše ochránit.

Hong Kong

V poslední době velmi populární novinka. Hlavní výhodou je především to, že příjmy vzniklé mimo danou lokalitu se danit nemusí. Lákadlem této oblasti je především to, že se jedná o zajímavou možnost nejenom s ohledem na daňovou optimalizaci, ale i s ohledem na podnikatelské aktivity, které souvisí především s mezinárodním obchodem, který dnes jenom vzkvétá.

Velká Británie

Mnohem výhodnější daňové podmínky než u nás, stejně jako velmi malá byrokracie a požadavky na podnikatele. To je výčet dvou hlavních kladů, které doplňuje ještě jeden. Je to limit přihlášení k DPH, který je na rozdíl od České republiky na hranici 2,5 milionu korun českých. To může být jeden z primárních důvodů, proč se rozhodnout právě pro tuto konkrétní variantu.

Autor příspěvku: admin