Výhody venkovního zastínění

Máte nový dům či rekonstruujete a stále nevíte, jaké mu vybrat zastínění? Době hliníkových žaluizií odzvonilo a stále více lidí dává přednost venkovnímu zastínění, které je mnohem více praktické, má delší životnost. Kromě toho vypadá venkovní zastínění na domě elegantněji a nekazí ráz domu. Funkčnost a estetika jsou parametry, které hledá u venkovního zastínění stále více lidí.

Rolety vs žaluzie

Pokud se rozhodnete pro venkovní zastínění, budete stát před výběrem mezi venkovními žaluziemi nebo venkovními roletami.

Venkovní žaluzie Praha mají výhodu, že i při jejich zatažení mohu zůstat otevřená okna. Snadno tak zabráníte slunci, aby z vašeho domu vytvořilo nesnesitelnou výheň a navzdory tomu se nepřipravíte o čerstvý vzduch. Sklon žaluzií nastavíte podle vlastního uvážení a tím regulujete světlo v místnosti.

Venkovní rolety Praha, na rozdíl od žaluzií, nepropustí dovnitř žádné světlo, což uvítají především lidé, kteří potřebují ke svému spánku naprostou tmu nebo pracují na směny. Venkovní rolety fungují také protihlukově. Kromě toho venkovní rolety znesnadní přístup do domu nezvaným hostům a navíc způsobí velký hluk, takže investujete do ochrany svého majetku a svých blízkých.

Firma, pro kterou není žádné zastínění problém

Climax a.s je synonymem pro kvalitu a vysokou funkčnost. Na webu climax-kolar.cz objevíte hned několik typů zastínění climax. Několik druhů venkovních žaluzií a venkovních rolet spokojí poptávku i náročných zákazníků. Kromě venkovního zastínění lze také vybírat z nabídky vnitřního zastínění – vnitřních žaluzií a vnitřních rolet.

Dalšími produkty, které firma nabízí, jsou markýzy, pergoly a zastínění zimních zahrad, svislé fasádní clony a sítě proti hmyzu.

Vsaďte na dlouholeté zkušenosti v oboru a neváhejte firmu kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.

Autor příspěvku: admin