Dopřejte si trochu luxusu

Závistivě se otáčíte za kolegyní, když se míjíte na chodbě, a říkáte si, zda jí ty drahé luxusní parfémy kupují její partneři? Chystáte se na důležitý a honosný večírek a luxusní vůně je již to jediné, co vám chybí, ovšem peníze nazbyt již nejsou? Existuje způsob, jak způsobit závan luxusní vůně kolem své osoby, aniž byste utráceli desetitisíce za značkové parfémy.

Plaťte za vůni, ne za značku

U většiny luxusních parfémů platíte pouze za značku, samotné vonné oleje nejsou tak drahé. Originalita a flakon s nápisem luxusní značky je v podstatě dražší než samotný obsah.

Stále více oblíbené imitace parfémů vám dopřejí stejný vonný odér jako jejich originály, ovšem zaplatíte pouze za vonnou esenci a další běžné náklady. Přemrštěným cenám za originální značku se snadno vyhnete.

Na webových stránkách esensino.cz můžete vybírat z napodobenin známých luxusních značek. Ačkoli se jedná o napodobeniny pafémů, obsahují minimálně 18 % vonné esence, dovezené z Francie. Učiňte se pro ostatní nezapomenutelní svou luxusní a jedinečnou vůní.

Nestřídejte mnoho typů vůní

Pokud patříte mezi milovníky vůní a nejraději byste jich měli plnou koupelnu, brzděte. Používejte pouze dva, maximálně tři parfémy a střídejte podle ročních období a druhu příležitosti.

Do práce se hodí jemné, nevtívaré parfémy, které nebudou dráždit. Vybírejte z květinových či svěžích ovocných vůní.

Na párty či večírek se nebojte použít výraznější a těžší vůně, ovšem nepřežeňte to s jeho množstvím.

Řiďte se ročním obdobím

Dřevité výrazné vůně se hodí do zimních měsíců, ovšem v parném létě působí tyto vůně těžce, až dusivě. K létu patří svěžest, slunce, květiny a ovoce a tím vším by se měl také řídit váš výběr parfému na horké letní dny.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv vůni, nepřežeňte to s její aplikací. Nastříkat parfém po celé své osobě vážně není dobrý nápad.

Autor příspěvku: admin