Máte montovanou halu? Nabízí toho více, než si myslíte

Montované haly jsou jasným hitem několika posledních let. Může za to jak rychlost stavby, tak samozřejmě také minimální pořizovací náklady. Montovaná hala ceník o tom přesvědčí každého. Navíc není problémem nechat si sestavit řešení doslova na míru, a to s ohledem na:

  • Velikost
  • Konstrukci
  • Barevné provedení

Kdo již montovanou halu má a aktivně ji využívá, jenom málokdy tuší, že toho dokáže nabídnout mnohem více, než jenom to, k čemu měla sloužit. Tím bývá v nejčastějších případech skladování různého druhu zboží.

Halu lze v budoucnu jednoduše rozšířit

Když je hala poptávána, je dobré zohlednit to, k čemu bude konkrétně sloužit a jaké by měly být její optimální parametry. A následně poptat realizaci. Co když bude malá a v budoucnu se zjistí, že by bylo třeba rozšíření? Žádný problém. Potvrzují to i profesionálové z Haly-polak.cz. Ti uvádějí, že u montovaných hal není žádným problémem ani jejich budoucí rozšíření. A to tak, že se v podstatě připojí nové řešení.

Problémem není halu ani demontovat

Pokud by se jednalo o halu klasickou, tak by se mluvilo o bouracích pracích, které jsou jak komplikované, tak i nákladné. Montovaná hala má však výhodu v tom směru, že ji lze jednoduše demontovat. Důvody pro to mohou být různé. Hlavně je třeba znát to, že to nejenom jde, ale i to, že je to postup celkem rychlý a technologicky nijak výrazně náročný.

Halu lze i přesunout

Když se mluví o demontáži, tak to nemusí být jenom v souvislosti s tím, že daný subjekt již halu nepotřebuje. Může se o ní mluvit i v souvislosti s možným přesunem na jiné místo. Logisticky se jedná o postup, který je bez problémů zvládnutelný. Na současném místě se hala rozebere, konstrukce se převeze a následně dojde ke stavbě na jiné ploše. I to je celkem zajímavé pozitivum, hlavně potom při porovnání s klasickými zděnými halami, kde to možné není.

Autor příspěvku: admin