K čemu je dobrý hodinový manžel?

Občas se každému z nás mohou nahromadit nejrůznější drobné domácí práce. Ať už je příčinou nedostatek času, chybějící nářadí nebo prostě nepříliš velká zručnost. Ještě hůře jsou na tom osamělé ženy, které si s různými opravami prostě nevědí rady.

Volat řemeslníka na kapající kohoutek nebo upevnění poličky se nám zdá zbytečné a většina z nich by tak banální záležitost odmítla řešit. Ovšem existuje unikátní možnost, kterou je hodinový manžel. Zpravidla se jedná o všestranného řemeslníka, který si v každé situaci umí poradit. Nejenže dokáže opravit ve vaší domácnosti jakoukoliv závadu, na kterou si jej objednáte. Navíc jej můžete bez obav požádat i o provedení jiných prací, jako je například montáž okenních žaluzií či rolet, drobná stavební úprava, případně i odborné práce na zahradě.

Náplň hodinového manžela

Jakmile si hodinového manžela objednáte, můžete očekávat, že se k vám dostaví všestranný řemeslník perfektně vybavený nářadím a běžně používanými součástkami i náhradními díly. Dokáže si poradit s jakýmkoliv problémem a díky svým schopnostem a vybavení by jej nemělo nic překvapit. Základem úspěšnosti je pochopitelně nejen potřebné vybavení, ale také manuální zručnost a dostatečné zkušenosti. K jeho kladným stránkám patří pochopitelně i ochota vykonat i práce, na které jste si jej původně neobjednali. Manžel na hodinu je prostě v jedné osobě instalatérem, elektrikářem, zedníkem i zahradníkem.

Autor příspěvku: admin