Dovoz luxusních aut je k dispozici i v ČR

Toužíte-li po originálním luxusním automobilu, který není v našich autosalonech běžně v prodeji, nemusíte jen marně snít. Můžete si své vysněné auto dopřát díky speciální službě. Snaží se vyplňovat mezeru na českém trhu nových i ojetých vozidel dovážených ze zahraničí. Dovoz luxusních aut znamená pro zákazníky velkou výhodu a jistotu kvality bezpečného obchodu.

Firmy totiž dováží do ČR pouze ty vozy, u kterých může s naprostou jistotou garantovat jejich původ, historii a počet najetých kilometrů. Všechna auta jsou důkladně prověřována, zda nemají skryté vady, zda nejsou odcizena, nebo nejsou předmětem vlastnictví třetí osoby.

Na prvním místě je klient

Pokud se rozhodnete pořídit si poprvé zahraniční vozidlo dovezené z ciziny, tak jeho koupí vaše spolupráce teprve začíná. Můžete se spolehnout na zajištění veškerého servisu vašeho nového plechového miláčka. Společnost vám dovezený vůz nejen umyje, ale také zajistí všechny další nezbytnosti až po vyřizování případných škodných událostí. Výsledkem prvotní transakce je nejen požitek a radost z vlastnictví dokonalého automobilu, ale také navázání úzkého přátelského vztahu. Specializovaná firma se pro vás stane partnerem, který poradí a vždy pomůže v nesnázích.

Jak funguje samotný dovoz

Lze se často dohodnout na skutečnosti, zda se má jednat o nové, předváděcí, referenční nebo ojeté vozidlo. Podle charakteru vozidla se pochopitelně odvíjí i jeho cena, ovšem společným znakem je vždy kvalita a jistota, že automobil bude v bezvadném stavu po technické i administrativně-právní stránce.

Aktuální nabídka vozidel

Možnost dovozu se týká nejčastěji značek od Mercedes-Benz, přes BMW, Audi, Porsche, Land-Rover, Lamborghini až po opravdové skvosty a představitele luxusu, jako je Bentley, Rolls-Royce, Maserati či Ferari.

Autor příspěvku: admin