Potkejte se s duchy na legendární Queen Mary

Tenhle svého času nejluxusnější a nejrychlejší dopravní parník byl doslova klenotem Atlantiku. V dnešní době funguje jako botel a lodní muzeum v kalifornském Long Beach. Proč se tam ale tolik lidí bojí ubytovat? Děje se tam snad něco neobvyklého? Kdo se v nocích potuluje po jejích chodbách?

Tajemství kajuty B326

Mezi kajutami tohoto parníku se odehrávají opravdu nadpřirozené jevy, což potvrzují nejenom jeho personál, ale také mnoho z hostů. Nejtajemnějším místem je kajuta B326, v níž roku 1937 došlo k vraždě, kdy zde šílený otec zde zavraždil svou malou dcerku. Proč se dodnes kajuta nevyužívá? Mnoho z návštěvníků potvrzuje, že v noci zažili divný šramot, pohyby a vrzání postele, hlasy, bouchání či dokonce zjevení průhledných lidských postav. Je tohle všechno následkem oné hrůzné vraždy?

Zbloudilý námořník

V roce 1966 se na palubě lodi stala tragédie, kdy vodotěsné dveře rozmačkaly teprve osmnáctiletého námořníka Johna Paddera. Povídá se, že jeho duše nedošla klidu a nejčastěji se přízrak v modré kombinéze objevuje v okolí eskalátoru, kde se právě dříve tyto dveře nacházely.

Dopady války

V této smutné době na lodi zahynulo 338 námořníků. Dodnes se na přídi a boku ozývají zvuky jako když někdo klepe do stěny – tohle je připomínkou hrůzných událostí a stovek rukou britských námořníků, kteří zde přišli o život.

Jak je to doopravdy?

Mnozí se domnívají, že tyto a mnohem více historek, které se okolo Queen Mary točí jsou pouze marketingovým tahem hotelu. Proto se sem často sjíždějí záhadologové, kteří těmto „historkám“ prostě chtějí přijít na kloub. Dokonce se již několikrát podařilo získat záznamy z kamer či očité fotografie, které dokazují že loď rozhodně neobývají pouze zaměstnanci a hosté hotelu.

Co se nám tedy tahle „neviditelná posádka“ snaží říct? Chtějí snad být duše pouze osvobozeny nebo je baví děsit návštěvníky k smrti?

Autor příspěvku: admin