Je možné přírodním způsobem eliminovat hrozbu rakoviny prsu?

Lékařské studie ukázaly, že většina žen dostane rakovinu prsu v oblasti horního kvadrantu prsu – v místě podpaží. Prsní tkáň je mastná, a právě to je důvod, proč se v ní hromadí toxiny.

Častý výskyt rakoviny prsu je často spojen s hladinou estrogenu. Kosmetika obsahuje mnoho chemických látek, jako je propylenglykol, triclosan, aluminiumchlorhydrát, kvaternijum-18, DEA, barviva, parabeny a další nebezpečné toxiny. Právě mnohé z těchto látek mají podobné vlastnosti jako estrogen. Způsobují tak rakovinu prsu.

Vědci se zabývali vzorky z tkání sedmnácti pacientů, kteří trpí tímto onemocněním, a kteří byli vystaveni vasektomií. Výsledky pak uveřejnil v časopise Magazín organické biochemie, a to v roce 2007.

Výsledky byly šokující. Zjistilo se, že ženy, které používají antiperspirační deodoranty, mají vrstvy hliníku na vnější části tkáně. Parabeny jsou používány jako konzervanty mnoha farmaceutických výrobků, kosmetiky, a dokonce i potravin. Podle toho, jak často je lidé používají, se tyto toxiny hromadí v těle.

Pocení má velmi pozitivní vliv v boji proti této nemoci. Umožňuje tělu fungovat správně a odstranit toxiny z těla. Z tohoto důvodu je podstatné, aby se zabránilo uzavření pórů v podpaží pomocí deodorantů.

Za zmínku stojí také detoxikační metoda, postup pro čistění pórů od toxinů a jiných chemikálií:

  • 3 kapky esenciálního oleje z rozmarýnu
  • 1 polévková lžíce organického jablečného octa
  • 1 polévková lžíce bentonitového jílu
  • 5 kapek esenciálního oleje z koriandru

Postup:

Ve skleněné míse si připravíte směs z jílu, jablečného octa a olejů. Zpracováváte dokud se nevytvoří hladká směs.

Použití:

Tenkou vrstvu naneste na podpaží a nechte působit několik minut. Poté omyjte. Tuto metodu aplikujte několika během dnes, dokud zcela nezmizí zápach. Dále pak pokračujte dle potřeby. Rovněž je důležité pít pouze vodu.

Autor příspěvku: admin