Stravování ve firmě – dopřejte svým zaměstnancům výběr a kvalitní jídlo!

Jídlo je alfou a omegou celého zdraví. Když nemáte vyváženou stravu, pak se mohou objevovat problémy v mnoha oblastech – od žaludku, přes přibírání, problémy s játry, únavou, různými nemocemi podobně. Jíst pravidelně, pětkrát denně by mělo být základním kamenem každého jídelníčku. Ten by měl být přirozeně vyvážený. Ne všichni však dbají na to, aby jejich strava byla pestrá. Ráno, ve spěchu nesnídají, první jídlo je až během dopoledne. A oběd? Ten v práci většinou vyřešíte rychle a ne efektivně.

Obědy, které zasytí i pomohou

V práci míváte pauzu na oběd. A tu každý tráví jinak. Někdo si vybalí vlastní obědy, které si přinesl z domu, jiný zase vyrazí s kolegy do restaurací nebo si nechá jídlo přivézt z blízkého fast foodu. A někdo oběd odbude jen nějakou rychlou svačinou nebo plněným pečivem z pekárny. A to není zrovna dobrá strava. Oběd by měl být teplým a jedním ze tří hlavních jídel. Spousta firem se snaží dbát na zdraví svých zaměstnanců, proto volí firemní stravování jako jeden z benefitů.

Jak na to? Nemusíte začít hledat prostory pro velkou kuchyň, ale stačí vyzkoušet společnosti, které pro vás zařídí výrobu a následnou distribuci jídel. Například taková firma arter.cz disponuje hotovkami, minutkovými jídly a nabízí tak širokou škálu jednotlivých jídel, které zasytí a budou plnohodnotným obědem, který si po pracovním dopoledni zaslouží každý zaměstnanec.

Firemní akce a občerstvení

Občas se ve firmě pořádají bankety, dlouhé a důležité porady s manažery nebo třeba oslavy narozenin, prezentace nebo firemní večírky? Všude je třeba zajistit správný catering. I o to se umí postarat firma Arter. Připraví kompletní catering na akci a ve firmě se tak nebudete muset vůbec o nic starat a přijdete rovnou k hotovému.

Autor příspěvku: admin